(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-01 22:01

Stolik kawowowy z koszenia + szklany blat 90cm srednicy 50cm wysokosci

(Nr 2002577)
Stolik kawowowy z  koszenia + szklany blat 90cm srednicy 50cm wysokosci

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3050.00 km

Informacje dodatkowe:

zlece transport stolika kawowego z korzenia z tad ta waga stolik ma okragly blat szklany zdejmowany 11mm wiec jest bezpieczny podstawa z korzenia dosyc ciezka ale jedna osoba smialo poradzi sobie z ewentualnym przeładunkiem. transport mozliwy aby we wrzesniu

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 1376
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 10:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-10

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-10, 10:03

Opis oferty:

witam. dostawa max do 18,09,2017 , zapraszam

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeśli transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, przykładowo wilgotną gąbką. Potem wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, albowiem elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. segment może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie rozmiary gotowych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

San Javier, Hiszpania

Termin elastyczny