(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-05 00:51

stolik okolicznościowy

(Nr 2008883)
stolik okolicznościowy

Długość [m]:

135

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1747.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, dlatego że nieprawidłowości na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do całkowitego zniszczenia i konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, podczas gdy przewozimy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Potem warto rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niepewne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak np. łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

King's Lynn, Wielka Brytania

17 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Tczew, Polska

24 wrz 2017