(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2013-10-23 12:48

stolik rtv dębowy

(Nr 188599)
stolik rtv dębowy

Długość [m]:

stolik rtv dębowy

Szerokość [m]:

wys.77

Wysokość [m]:

szer. 92

Ilość sztuk:

waga ok.30 kg

Dystans: 255.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-10-2013, 23:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-10-29 do 2013-10-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Termin przewozu do uzgodnienia. Transport na doładunek. Jeżeli wymagana faktura za transport to plus vat

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

170 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-10-2013, 20:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-10-25 do 2013-10-27

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam, odbiór piątek, sobota bądź niedziela, dostawa max do piątku przyszłego tygodnia.

Cena (zawiera VAT): 170 zł

Wiadomości:

200 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-10-2013, 13:17

Załadunek możliwy w terminach:

2013-10-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

witam zapraszam do skorzystania z naszej oferty przesylka na czas transportu ubezpieczona pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia i potrzeby zakupu nowego umeblowania.

    Na początek, jeśli transportujemy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Potem należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do przewozu mebli, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Tarnowskie Góry Miasto, 42-680Kod poczt, Pastuszki

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, PakosławMiasto, 63-920Kod poczt, 22 Stycznia

Termin elastyczny