(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Stopnie dębowe (Nr 5958747)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Stopnie dębowe stopnie są o rożnej długości najdłuższy 1 sztuka ma 215 cm długośći reszta to długość od 90-120 cm wysokość 17-18 cm szerokość 30 cm razem 25 sztuk takich skrzynek jak na zdjęciach.

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 435.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Izbicko

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Austria, Wiedeń, Wiedeń

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przewiezienia drobny towar, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia całej płaszczyzny, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga przewyższa 3,5 t. i inne pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i gabaryty. Powinno się również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Ważna bywa również informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy także załadunek oraz rozładunek. Istotny może być także termin wykonania usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.