(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-24 13:35

Street Triple 675

(Nr 1919743)
Street Triple 675

Marka i model:

Triumph Street Triple

Waga w kg (łączna):

174.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1005.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zwykle cenne ładunki, które wydają się ogólnie niełatwe do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - jednakże jedynie złudnie. Właściwie umocowany pojazd w 100% przetrwa trasę bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. Podczas transportu na naczepie, niezbędne będą 4 pasy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są zaledwie dwie, ponieważ mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się jednośladu. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas drogi, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu i między przewożonymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motoru, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Występują ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie blokują całego miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może wziąć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Zurych, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny