(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

studio (Nr 5305562)

studio

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1875.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Lacjum, Rzym

3 gru 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę pakunków, aby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego dobytku.