(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-26 15:30

Styropian 4,6 m3 (17 paczek) , zaprawa klejowa 275 kg, siatka z wlokna szklanego, kolki, narozniki pcv,drobne akcesoria (Nr 2323772)

Styropian 4,6 m3 (17 paczek) , zaprawa klejowa 275 kg, siatka z wlokna szklanego, kolki, narozniki pcv,drobne akcesoria

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

worki, plyty styropianowe w folii, opakowania plastikowe, jedynie 3 m narozniki z pcv nie sa na palecie kilkanascie sztuk

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 680.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przewiezienia niewielki towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej powierzchni, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest w sam raz. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony i inne pojazdy spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i wymiary. Wypada również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać opakowanie. Kluczowa jest również informacja w temacie usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Istotny jest także czas realizacji transportu.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to z reguły palety, narzędzia, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Gorzów Wielkopolski, 19-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Almelo, 7627, Holandia

Termin elastyczny