(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Styropian 4,6 m3 (17 paczek) , zaprawa klejowa 275 kg, siatka z wlokna szklanego, kolki, narozniki pcv,drobne akcesoria (Nr 2323772)

Styropian 4,6 m3 (17 paczek) , zaprawa klejowa 275 kg, siatka z wlokna szklanego, kolki, narozniki pcv,drobne akcesoria

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

worki, plyty styropianowe w folii, opakowania plastikowe, jedynie 3 m narozniki z pcv nie sa na palecie kilkanascie sztuk

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 680.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Holandia, Overijssel, Almelo

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przewiezienia niewielki towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej powierzchni, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest w sam raz. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony i inne pojazdy spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i wymiary. Wypada również dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać opakowanie. Kluczowa jest również informacja w temacie usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Istotny jest także czas realizacji transportu.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to z reguły palety, narzędzia, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.