(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 12:51

Styropian fasadowy i kleje

(Nr 1923311)
Styropian fasadowy i kleje

Długość [m]:

2,2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

7,5

Waga w kg:

1500.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

styropian elewacyjny EPS oraz XPS plus kleje i akcesoria (kolki itp), nie jestem pewna co do dokladnych wymiarow wiec podalam najbardziej zblizone (plyty styropianowe, kleje i akcesoria) wyniosa w sumie okolo 15-15,5 m3. Dostawa w okresie pomiedzy 10-18.08.2017

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 656.00 km

Informacje dodatkowe:

Styropian fasadowy oraz kleje i akcesoria (kolki, itd.)

Oferty od Przewoźników (0)

3440 zł

ID firmy: 40234
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-08-2017, 16:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3440 zł

Wiadomości:

3450 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 11:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przetransportowania drobny ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje skorzystania z całej powierzchni, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 

    Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe maszyny spełniające wymagania ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Wypada także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać opakowanie. Istotna bywa także informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Ważnym elementem jest również czas realizacji transportu.

    Ładunki przewożone w obszarze LTL to często paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Beerta, Holandia

Termin elastyczny