(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 12:51

Styropian fasadowy i kleje

(Nr 1923311)
Styropian fasadowy i kleje

Długość [m]:

2,2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

7,5

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

styropian elewacyjny EPS oraz XPS plus kleje i akcesoria (kolki itp), nie jestem pewna co do dokladnych wymiarow wiec podalam najbardziej zblizone (plyty styropianowe, kleje i akcesoria) wyniosa w sumie okolo 15-15,5 m3. Dostawa w okresie pomiedzy 10-18.08.2017

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 656.00 km

Informacje dodatkowe:

Styropian fasadowy oraz kleje i akcesoria (kolki, itd.)

Oferty od Przewoźników (0)

3440 zł

ID firmy: 40234
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-08-2017, 16:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-08-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3440 zł

Wiadomości:

3450 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 11:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia dużej przestrzeni, wtedy wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga przewyższa 3,5 t. oraz inne pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka lub furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i gabaryty. Wypada także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać ładunek. Istotna bywa także informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Istotny może być także czas realizacji usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to często paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oldambt, Holandia

Termin elastyczny