(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 12:51

Styropian fasadowy i kleje

(Nr 1923311)
Styropian fasadowy i kleje

Długość [m]:

2,2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

7,5

Waga w kg:

1500.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

styropian elewacyjny EPS oraz XPS plus kleje i akcesoria (kolki itp), nie jestem pewna co do dokladnych wymiarow wiec podalam najbardziej zblizone (plyty styropianowe, kleje i akcesoria) wyniosa w sumie okolo 15-15,5 m3. Dostawa w okresie pomiedzy 10-18.08.2017

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 656.00 km

Informacje dodatkowe:

Styropian fasadowy oraz kleje i akcesoria (kolki, itd.)

Oferty od Przewoźników (0)

3440 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-08-2017, 16:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3440 zł

Wiadomości:

3450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 11:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 

    Do ciężarówek używanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których waga przekracza 3,5 tony oraz pozostałe samochody spełniające kryteria ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowejego parametry – waga i wymiary. Trzeba również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, należy opisać paczkę. Ważna bywa także informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy również załadunek oraz rozładunek. Kluczowy jest także czas wykonania transportu.

    Ładunki transportowane w obszarze LTL to z reguły palety, paczki, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Beerta, Holandia

Termin elastyczny