(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-03 11:46

SUBARU

(Nr 1825638)

Marka i model:

SUBARU OUTBACK

Waga w kg:

1590.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 2254.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje przetransportowac samochod osovowy z barcelony do Krakowa lub Mielca, zalezy mi na jak najszybszym nadaniu przesylki. Pozdrawiam Paweł

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta pojawia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać także, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Od 5 cze 2017 do 9 cze 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny