(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 19:45

Subaru impreza

(Nr 1821857)

Marka i model:

Subaru impreza

Waga w kg (łączna):

1250.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2178.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Należy nie zapominać także, iż faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Aberdeen, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny