(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-08 20:45

Subaru impreza 2005 / honda civic 2004

(Nr 2017685)
Subaru impreza 2005 / honda civic 2004

Marka i model:

Subaru impreza 2005/ honda civic 2004

Waga w kg:

2.20

Budżet zlecenia [zł]:

2.500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1925.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Wracam z rodziną do polski na stałe i wstępnie planuję zabrać ze sobą dwa samochody, które posiadam na własność. Subaru impreza wrx 2005 i Honda civic typS 2004. Jeśli jednak transport okaże się zbyt drogi to sprzedam oba w uk. Bardzo bym prosił o wycenę, abym mógł się zastanowić co zrobić. Trasa z: -Quedgeley Gl2 4yy Do : -Rozdziele 56 32-731 Żegocina Z góry dziękuję za odpowiedź

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jak kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, faktyczna masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Gloucester, Anglia, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rozdziele, Polska

Termin elastyczny