(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-08 20:45

Subaru impreza 2005 / honda civic 2004

(Nr 2017685)
Subaru impreza 2005 / honda civic 2004

Marka i model:

Subaru impreza 2005/ honda civic 2004

Waga w kg (łączna):

2.20

Budżet zlecenia [zł]:

2.500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1925.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Wracam z rodziną do polski na stałe i wstępnie planuję zabrać ze sobą dwa samochody, które posiadam na własność. Subaru impreza wrx 2005 i Honda civic typS 2004. Jeśli jednak transport okaże się zbyt drogi to sprzedam oba w uk. Bardzo bym prosił o wycenę, abym mógł się zastanowić co zrobić. Trasa z: -Quedgeley Gl2 4yy Do : -Rozdziele 56 32-731 Żegocina Z góry dziękuję za odpowiedź

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się niekiedy, jeżeli zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się pamiętać również, iż właściwa waga naczepy nie może przerastać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Gloucester, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mochnaczka Wyżna, Polska

Termin elastyczny