(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2018-02-10 22:52

subaru legancy 2 sztuki kombi i sedan

(Nr 2371184)

Marka i model:

subaru legancy

Waga w kg (łączna):

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 973.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się często, jak nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać również, że właściwa masa naczepy nie może przekraczać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Mechernich, 53894, Niemcy

Od 10 lut 2018 do 16 lut 2018

Adres i termin dostawy

Sławno, 76-100, Polska

Od 10 lut 2018 do 19 lut 2018