(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-06-27 09:33

Suczka schitzu

(Nr 1873391)
Suczka schitzu

Dystans: 641.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

ID firmy: 578141
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-07-2017, 12:07

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Profesjonalny transport zwierząt klimatyzowanym samochodem, pod opieką wykwalifikowanej kadry.

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy chcemy zlecić przewóz zwierzaka, dla firm transportowych istotna będzie jego odmiana, ciężar i szczegółowy opis zwierzęcia. Transportowane zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie może być w takim razie chore ani zranione. Kiedy postanowiliśmy przewieźć kota, psa lub fretkę trzeba zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie i wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upływie trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, gdy zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery konieczne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny mieć dokument tożsamości wystawiony przez lekarza weterynarii. Listę lekarzy upoważnionych do wydawania dokumentów można odnaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 złotych.

    Oprócz paszportu konieczne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są również takie dane jak trasa i data przejazdu oraz spodziewany czas transportu. Listę przewoźników uprawnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić samochodem, jeśli posiadamy właściwy transporter. Do transportu zwierząt można stosować różnego rodzaju kontenerów, torb czy mat ochronnych. Przy wyborze przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Głuchołazy, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hagenow, Niemcy

Termin elastyczny