(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 04:00

Surly LHT bike

(Nr 2006063)
Surly LHT bike

Waga w kg:

15.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję transportu dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower warto zostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie nabyć pasujący karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać i zdjąć wszystkie ruszające się częścisztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach bądź zabezpieczyć kawałkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców chroniących rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 . Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 . Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Melbourne, 3000, Australia

Od 4 wrz 2017 do 15 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Od 9 paź 2017 do 31 paź 2017