(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 04:00

Surly LHT bike

(Nr 2006063)
Surly LHT bike

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na transport jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowy rower warto zachować go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego opakowania bądź kupić odpowiedni karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie osadzić w odrębnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć fragmentami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące części takie jak śruby lub przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów osłaniających rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Melbourne, 3000, Australia

Od 4 wrz 2017 do 15 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Od 9 paź 2017 do 31 paź 2017