(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-11-21 16:06

surowce zielarskie pakowne w big bag

(Nr 2169978)
surowce zielarskie pakowne w big bag

Waga w kg (łączna):

6000.00

Opakowanie ładunku:

towar pakowany w worki big bag i ewentualnie małe worki jak zbozowe dla doładowania ładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 156.00 km

Informacje dodatkowe:

lekki transport

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Przewóz pożywienia i produktów rolnych jest wyjątkowo restrykcyjną dziedziną transportu ze względu na ryzyko związane z zepsuciem artykułów żywnościowych. Firma transportowa podejmująca się przewozu jedzenia ma obowiązek dostosowywać się do regulaminów i uzyskać należyte dokumenty. Transport pożywienia bywa również wymagający ze względu na rozmaitość artykułów żywnościowych – pośród nich występują produkty roślinne, mrożone, płynne itp. Wszystkie z tych produktów wymaga innych warunków transportu (np. odpowiedniej temperatury). Firmy transportowe przewożące artykuły żywnościowe mierzą się z presją czasu, przymusem udostępnienia odpowiedniego sprzętu i wymogów transportu jak również odpowiednim osłonięciem ładunku. W przypadku, kiedy zamawiamy przewóz produktów spożywczych, firma transportowa powinna mieć odpowiednie zaświadczenie z Inspekcji Weterynaryjnej.

Kosz przewozu żywności i produktów rolnych

    Koszt przewozu pokarmów i produktów rolnych zależy od gabarytów, ciężaru i ilości sztuk przewożonych artykułów, jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Na przykład, za transport blisko 100 kg groszku z Olsztyna do Krakowa zapłacono 140 zł. Za transport 500 kg kawy z Alessandrii (Włochy) do Krakowa kosztowało zleceniodawcę 500 PLN. Transport 6 palet lodów z Namysłowa do Wrocławia kosztował 350 złotych. Za przewóz 20 palet produktów zamrożonych z miejscowości Ryki do Słupska wydano 2800 zł.

Adres i termin nadania

Bełz, 80062-80063, Ukraina

22 lis 2017

Adres i termin dostawy

Fajsławice, Polska

24 lis 2017