(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-07-23 10:18

surówka odlewnicza - wywrotki

(Nr 2999264)
surówka odlewnicza - wywrotki

Waga w kg (łączna):

200000.00

Budżet zlecenia [zł]:

13000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 379.00 km

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to model samochodu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od wielkości towaru, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować prawie 32 tony.

    Aby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na wywrotce, warto wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN mniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Ostrawa, Czechy

Od 23 lip 2018 do 3 sie 2018

Adres i termin dostawy

Śrem, 63-100, Polska

3 sie 2018