(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Suszarka bębnowa (Nr 7614468)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Suszarka bębnowa
Wpisane wymiary
60 x 69 x 85 cm
Wpisana waga
62 kg
1
Łączna waga:
62 kg
Dystans
844 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 9 kwi 2021 do 23 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Ahrensburg

Od 10 kwi 2021 do 24 kwi 2021


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: urządzenia elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

Gdy zamawiasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o właściwe zabezpieczenie produktu. W momencie, gdy musisz przetransportować wyposażenie AGD na własną rękę, zachowaj szczególną ostrożność, aby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po produkcie.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, wypada zdemontować i popakować osobno. W momencie transportu pralki należy zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD trzeba domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i pudełka – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

Koszt transportu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, wagi i sprawności sprzętu AGD. Innym bodźcem wpływającym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt około 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.