(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Suszarka bębnowa (Nr 8204142)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Suszarka bębnowa
Wpisane wymiary
93 x 90 x 160 cm
Wpisana waga
160 kg
1
Łączna waga:
160 kg
Dystans
448 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Szczytna

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 typy: urządzenia elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu wyposażenia AGD

Kiedy zamawiasz przewóz sprzętu AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie ma konieczności obawiać się o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. W momencie, gdy planujesz przewieźć wyposażenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uchronić się od uszkodzeń oraz zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

Zamrażarki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się wyjąć oraz zapakować osobno. W przypadku transportu pralki należy zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD wypada domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a kanty lodówki chronimy styropianem. Urządzenia duże takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, ciężaru i sprawności wyposażenia AGD. Kolejnym elementem mającym wpływ na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 złotych. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 PLN.