(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-23 09:46

Suszarka elektryczna

(Nr 2999080)
Suszarka elektryczna

Długość [m]:

0.60

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

1.10

Waga w kg (łączna):

55.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 630.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli produkty dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: sprzęty elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

    Kiedy zamawiasz transport wyposażenia AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o stosowne zabezpieczenie wyposażenia. W przypadku, gdy planujesz przewieźć sprzęt AGD samodzielnie, zachowaj szczególną uwagę, żeby ustrzec się zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki powinno się rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, należy wyjąć i zapakować odrębnie. W momencie przewozu pralki trzeba zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada domknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a rogi lodówki chronimy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, ciężaru oraz sprawności produktu AGD. Innym bodźcem rzutującym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 złotych. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Toruń, Polska

Od 27 lip 2018 do 8 sie 2018

Adres i termin dostawy

Harta, Polska

Termin elastyczny