(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-09 04:17

suw hyunday

(Nr 2017949)

Marka i model:

suw

Waga w kg:

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1318.00 km

Informacje dodatkowe:

prosze o informacje na rafku2010malpainteriakropka pl

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się nierzadko, jak kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła auta powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba pamiętać również, że rzeczywista masa naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Rimini, Rimini, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny