(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 10:16

suxuki vitara

(Nr 2113227)
suxuki vitara

Marka i model:

suzuki vitara 2016

Waga w kg (łączna):

1870.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 322.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Wypada pamiętać także, iż rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Dénia, Hiszpania

26 paź 2017

Adres i termin dostawy

Palma, Hiszpania

Termin elastyczny