(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-01 07:07

suzuki bandit 600

(Nr 1761534)
suzuki bandit 600

Dystans: 182.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 08:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-04 do 2017-05-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-04, 08:44

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często wartościowe ładunki, które wyglądają na ogólnie trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Ciężkie - chociaż jedynie na pozór. Należycie zamocowany motocykl na pewno przetrwa drogę bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, konieczne 4 taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są raptem dwie, bowiem dysponują one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Istotne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach samochodu oraz między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed jazdą opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma transportowa może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Jamielnik, Nowe Miasto Lubawskie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rumia, Polska

Termin elastyczny