(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-24 02:11

Suzuki Burgman 125

(Nr 1919039)
Suzuki Burgman 125

Marka i model:

Suzuki Burgman 125

Waga w kg (łączna):

160.00

Budżet zlecenia [€]:

280

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2131.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 €

ID firmy: 1376
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-08-2017, 17:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-17 do 2017-09-18

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-17, 17:21

Opis oferty:

Hello . I arrive at Arrecife on September 20 at 23:00 or 21 September in the morning, then we can unload the motorcycle

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zwykle cenne towary, które wydają się całkiem trudne do unieruchomienia w trakcie przewozu. Trudne - niemniej jednak jedynie pozornie. Prawidłowo umocowany motocykl w 100% przetrwa trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, potrzebne są cztery liny mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą jedynie 2, gdyż dysponują one szyny udaremniające przesuwanie się jednośladu. Najważniejsze jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach wozu i między przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Występują ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może przewieźć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Salamanca, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Arrecife, Hiszpania

Termin elastyczny