(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-27 18:00

Suzuki Burgman 125

(Nr 1990031)

Marka i model:

Suzuki burgman

Waga w kg:

150.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1659.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór jest w dowolnym dniu z Francji tak jak odbiór w Polsce jak wygodnie możemy się dogadać do terminu i kosztów skuter stoi u kolegi więc jakby co proszę pytać

Oferty od Przewoźników (0)

859 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 18:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-13

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-09-13, 19:12

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 859 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wyglądają na całkiem niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Trudne - aczkolwiek jedynie na pozór. Właściwie umocowany jednoślad na pewno przetrzyma drogę bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas transportu na naczepie, konieczne będą cztery pasy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są raptem dwie, ponieważ dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Kluczowe jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może po drodze ulać się na nierównościach. Istnieją także platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Antibes, France

13 paź 2017

Adres i termin dostawy

Piła, Polska

15 lis 2017