(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-27 18:00

Suzuki Burgman 125

(Nr 1990031)

Marka i model:

Suzuki burgman

Waga w kg (łączna):

150.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1659.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór jest w dowolnym dniu z Francji tak jak odbiór w Polsce jak wygodnie możemy się dogadać do terminu i kosztów skuter stoi u kolegi więc jakby co proszę pytać

Oferty od Przewoźników (0)

859 zł

ID firmy: 526890
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 18:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-13

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-09-13, 19:12

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 859 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wydają się na ogół niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - chociaż jedynie na pozór. Właściwie umocowany jednoślad w 100% przetrzyma trasę bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas przewozu na naczepie, potrzebne będą cztery taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są tylko 2, ponieważ mają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Istotne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a również trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz między transportowanymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Można zawsze wypytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przewieźć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Antibes, 06600;06160, Francja

13 paź 2017

Adres i termin dostawy

Piła, Polska

15 lis 2017