(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-31 12:34

Suzuki Burgman 200

(Nr 1820810)
Suzuki Burgman 200

Marka i model:

Suzuki Burgman 200

Waga w kg:

110.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1606.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

850 zł

ID firmy: 1269
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-06-2017, 13:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-16 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie, chętnie podejmę się transportu ładunku, wystawiam fakturę VAT, posiadam ubezpieczenie OCP. Oferuję szybki, bezpieczny i bezpośredni transport bez pośredników i przeładunku, dwóch doświadczonych kierowców do załadunku i rozładunku. Jestem cyklicznie co tydzień w Italii, pozdrawiam Tomek

Cena (zawiera VAT): 850 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to często kosztowne towary, które wyglądają na na ogół niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Trudne - jednakże jedynie złudnie. Prawidłowo zamocowany jednoślad na pewno przetrwa trasę bez żadnej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, obowiązkowe są cztery taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą zaledwie 2, ze względu na fakt, że dysponują one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach samochodu i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Występują również platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest niepewne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może zabrać motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Nerola, Rzym, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jędrzejów, Polska

Termin elastyczny