(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-18 16:27

SUZUKI BURGMAN 250CC

(Nr 2163576)
SUZUKI BURGMAN 250CC

Marka i model:

SUZUKI BURGMAN 250CC 2008

Waga w kg (łączna):

200.00

Dystans: 2309.00 km

Transport motocykli lub skuterów

    Motocykle i skutery to często cenne ładunki, które wyglądają na względnie trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - wszakże tylko złudnie. Właściwie przymocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez żadnej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku transportu na naczepie, obowiązkowe będą 4 pasy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są raptem 2, ponieważ dysponują one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się jednośladu. Istotne jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach auta i pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i często nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

County Dublin, Irlandia

Termin elastyczny