(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-17 11:54

Suzuki dr 50

(Nr 2161590)

Marka i model:

Suzuki dr 50

Waga w kg (łączna):

60.00

Budżet zlecenia [€]:

70

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 523.00 km

Informacje dodatkowe:

La moto es vieja no me importa que se ralle mientras no se dañe el chasis y el motor

Oferty od Przewoźników (0)

150 €

ID firmy: 274942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2017, 23:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motocykle i skutery to zwykle kosztowne towary, które wyglądają na względnie niełatwe do unieruchomienia w trakcie przewozu. Niełatwe - jednakże tylko na pozór. Odpowiednio zamocowany pojazd w 100% przetrzyma transport bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, obowiązkowe będą 4 taśmy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są wyłącznie 2, gdyż dysponują one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motoru. Istotne jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas drogi, a również trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu oraz między transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, warto przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Warto zawsze wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest niepewne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma może wziąć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Villacarrillo, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Torrejoncillo, 10839, Hiszpania

Termin elastyczny