(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 17:04

Suzuki Dr650

(Nr 1877786)
Suzuki Dr650

Marka i model:

Suzuki Dr

Waga w kg:

150.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1024.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 568667
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-07-2017, 22:59

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-07-06, 22:54

Opis oferty:

Witam, mogę zabrać w środę 05.07, dostawa w czwartek. Jeśli cena Państwu odpowiada proszę o w miarę szybką decyzję. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zazwyczaj cenne towary, które wydają się na ogół nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Nieproste - niemniej jednak tylko pozornie. Bezbłędnie umocowany jednoślad w 100% przetrwa przewóz bez jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie transportu na naczepie, potrzebne będą 4 taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą jedynie 2, gdyż dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Ważne jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu i między transportowanymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Istnieją również platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Można zawsze dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może wziąć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Stadthagen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Majdan Borzechowski, Polska

Termin elastyczny