(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 17:04

Suzuki Dr650

(Nr 1877786)
Suzuki Dr650

Marka i model:

Suzuki Dr

Waga w kg:

150.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1024.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-07-2017, 22:59

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-07-06, 22:54

Opis oferty:

Witam, mogę zabrać w środę 05.07, dostawa w czwartek. Jeśli cena Państwu odpowiada proszę o w miarę szybką decyzję. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często wartościowe ładunki, które wyglądają na na ogół ciężkie do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - wszakże tylko pozornie. Należycie umocowany jednoślad na pewno przetrwa przewóz bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, obowiązkowe cztery taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą ledwie dwie, ponieważ mają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach samochodu i między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Występują także platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Warto zawsze dopytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest niepewne i grozi popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może wziąć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Stadthagen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Majdan Borzechowski, Polska

Termin elastyczny