(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-31 14:09

Suzuki gn125

(Nr 1821122)
Suzuki gn125

Marka i model:

Suzuki gn125

Waga w kg (łączna):

110.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 422.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam kogos kto jedzie na trasie i zabierze moje suzuki. Nowy lubosz (64-000) - Biskupiec (11-300)

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 1207
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 14:29

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

350 zł

ID firmy: 528614
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 15:38

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-01, 19:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zazwyczaj kosztowne towary, które wydają się ogólnie niełatwe do zabezpieczenia w trakcie transportu. Ciężkie - niemniej jednak tylko pozornie. Odpowiednio zamocowany pojazd w 100% przetrzyma drogę bez ani jednej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie transportu na naczepie, potrzebne będą cztery taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą tylko 2, ze względu na fakt, że mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Istotne jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu i między transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed podróżą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Występują także platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i często nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i grozi zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma może zabrać jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Nowy Lubosz, 64-000, Polska

Od 2 cze 2017 do 6 cze 2017

Adres i termin dostawy

Biskupiec, Polska

Termin elastyczny