(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 19:44

Suzuki GN250

(Nr 1878182)
Suzuki GN250

Marka i model:

Suzuki GN250

Waga w kg:

140.00

Budżet zlecenia [€]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-06 do 2017-07-07

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transporte directo, sin necesidad de recargar. Protegido y asegurado. Si la fecha de carga más le convenga póngase en contacto conmigo

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zwykle wartościowe towary, które wydają się ogólnie ciężkie do zabezpieczenia podczas transportu. Nieproste - aczkolwiek tylko na pozór. Poprawnie zamocowany jednoślad w 100% przetrwa trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku przewozu na naczepie, niezbędne będą cztery taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są zaledwie 2, bowiem dysponują one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się jednośladu. Najważniejsze jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach wozu i między przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyjazdem opróżnić bak motoru, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszystkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które transportują tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może wziąć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Malaga, Hiszpania

Od 30 cze 2017 do 6 lip 2017

Adres i termin dostawy

Genewa, Szwajcaria

Termin elastyczny