(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 19:44

Suzuki GN250

(Nr 1878182)
Suzuki GN250

Marka i model:

Suzuki GN250

Waga w kg:

140.00

Budżet zlecenia [€]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

ID firmy: 248232
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-06 do 2017-07-07

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transporte directo, sin necesidad de recargar. Protegido y asegurado. Si la fecha de carga más le convenga póngase en contacto conmigo

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zwykle kosztowne towary, które wydają się na ogół trudne do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - chociaż tylko na pozór. Bezbłędnie przymocowany jednoślad w 100% przetrwa transport bez ani jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. W trakcie transportu na naczepie, obowiązkowe są cztery taśmy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są raptem dwie, ze względu na fakt, że mają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Istotne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach samochodu oraz między przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Warto zawsze wypytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niepewne i grozi popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują tego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może zabrać motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Malaga, Hiszpania

Od 30 cze 2017 do 6 lip 2017

Adres i termin dostawy

Genewa, Szwajcaria

Termin elastyczny