(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-28 12:46

Suzuki GS1000L & Yamaha XS650

(Nr 1991429)

Marka i model:

Suzuki GS1000L & Yamaha XS650

Waga w kg (łączna):

419.58

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 961.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

ID firmy: 514480
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 15:47

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

hi I can pick up on friday PM 29-09-2017 and drop of on sat or sun . thanks hanspol transport ltd

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj drogocenne ładunki, które wyglądają na całkiem trudne do unieruchomienia w trakcie przewozu. Niełatwe - wszakże tylko złudnie. Należycie przymocowany jednoślad na pewno przetrzyma drogę bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku transportu na przyczepie, niezbędne są cztery liny mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są tylko dwie, ponieważ mają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się motoru. Ważne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu i między przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zwykle nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przewieźć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Whiteparish, SP5 2SU, Wielka Brytania

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kingsteps, Wielka Brytania

1 wrz 2017