(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-28 12:46

Suzuki GS1000L & Yamaha XS650

(Nr 1991429)

Marka i model:

Suzuki GS1000L & Yamaha XS650

Waga w kg:

419.58

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 961.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 15:47

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-29

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

hi I can pick up on friday PM 29-09-2017 and drop of on sat or sun . thanks hanspol transport ltd

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często drogie towary, które wydają się względnie ciężkie do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - aczkolwiek tylko złudnie. Właściwie przymocowany pojazd w 100% przetrwa transport bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W przypadku przewozu na naczepie, obowiązkowe 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są ledwie dwie, bowiem dysponują one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć podczas drogi, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach wozu oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może po drodze ulać się na nierównościach. Istnieją także platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Można zawsze dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. deski jest niepewne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może wziąć pojazd na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Whiteparish, SP5 2SU, Wielka Brytania

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kingsteps, Wielka Brytania

1 wrz 2017