(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-01 14:10

suzuki gsxr 600

(Nr 1823272)
suzuki gsxr 600

Dystans: 668.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 16:31

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-06

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek wtorek, dostawa czwartek.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj drogie ładunki, które wydają się całkiem niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - wszakże tylko pozornie. Właściwie przymocowany pojazd na pewno przetrwa trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, konieczne są cztery liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są wyłącznie 2, bowiem dysponują one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Ważne jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w branżowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach samochodu oraz między transportowanymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Występują także platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Można zawsze dopytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu sprzęt dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przewieźć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Nowa Sól, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grajewo, Polska

Termin elastyczny