(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-01 14:10

suzuki gsxr 600

(Nr 1823272)
suzuki gsxr 600

Dystans: 668.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 16:31

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek wtorek, dostawa czwartek.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle drogocenne ładunki, które wyglądają na ogólnie nieproste do unieruchomienia w trakcie przewozu. Ciężkie - jednak jedynie złudnie. Odpowiednio zamocowany pojazd na pewno przetrzyma drogę bez ani jednej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, potrzebne cztery pasy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są zaledwie dwie, ze względu na fakt, że mają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Ważne jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas drogi, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach wozu oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak motoru, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może wziąć pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Nowa Sól, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grajewo, Polska

Termin elastyczny