(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-04-30 14:15

Suzuki GZ 125

(Nr 1760739)
Suzuki GZ 125

Dystans: 2719.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 09:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-03 do 2017-05-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

1200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-05-2017, 16:07

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-06, 21:40

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

1500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-05-2017, 17:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-09 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

transport ubezpieczony polisa na 1mln euro terminy do ustalenia regularnie jezdimy do hiszpani 3 razy w miesiacu zapraszam

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często drogie towary, które wyglądają na stosunkowo trudne do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Trudne - niemniej jednak tylko pozornie. Należycie przymocowany motocykl w 100% przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas przewozu na naczepie, obowiązkowe będą cztery liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą jedynie 2, ze względu na fakt, że posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się motoru. Kluczowe jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma może przetransportować motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Catadau, Walencja, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnów, Polska

Termin elastyczny