(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-08 00:42

Suzuki Hayabusa

(Nr 2016140)

Marka i model:

Suzuki Hayabusa

Waga w kg:

255.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3266.00 km

Informacje dodatkowe:

Anytime in December 2017

Oferty od Przewoźników (0)

1250 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-09-2017, 15:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-31 do 2017-12-04

Czas transportu (dni):

7

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

We offer a fully insured independent service from door to door. LWB van with fixed ramp system specifically equipped for motorcycles using heavy duty roll in chocks and constant tension straps allowing full suspension movement during transit. Our price includes 2 x 80 Litre holdalls as well for your kit should you require it.

Cena (zawiera VAT): 1250 €

Wiadomości:

1300 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-09-2017, 21:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-18 do 2017-09-19

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 €

Wiadomości:

1400 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-09-2017, 21:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-18 do 2017-09-19

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1400 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często cenne ładunki, które wydają się całkiem ciężkie do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Trudne - jednakże jedynie złudnie. Bezbłędnie zamocowany jednoślad na pewno przetrwa drogę bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas przewozu na przyczepie, obowiązkowe 4 taśmy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie 2, gdyż mają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i między przewożonymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Występują ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i często nie blokują całego miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo belki jest niepewne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może wziąć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katania, 95125, Włochy

Termin elastyczny