(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-08 00:42

Suzuki Hayabusa

(Nr 2016140)

Marka i model:

Suzuki Hayabusa

Waga w kg (łączna):

255.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3266.00 km

Informacje dodatkowe:

Anytime in December 2017

Oferty od Przewoźników (0)

1250 €

ID firmy: 334372
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-09-2017, 15:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-31 do 2017-12-04

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

We offer a fully insured independent service from door to door. LWB van with fixed ramp system specifically equipped for motorcycles using heavy duty roll in chocks and constant tension straps allowing full suspension movement during transit. Our price includes 2 x 80 Litre holdalls as well for your kit should you require it.

Cena (zawiera VAT): 1250 €

Wiadomości:

1300 €

ID firmy: 10913
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-09-2017, 21:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-18 do 2017-09-19

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 €

Wiadomości:

1400 €

ID firmy: 10913
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-09-2017, 21:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-18 do 2017-09-19

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1400 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to często drogie ładunki, które wydają się stosunkowo trudne do unieruchomienia w trakcie transportu. Trudne - aczkolwiek jedynie złudnie. Właściwie zamocowany jednoślad na pewno przetrwa transport bez żadnej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie transportu na naczepie, konieczne są 4 liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są tylko dwie, ponieważ posiadają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się motoru. Ważne jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu i między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motoru, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 zł za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może wziąć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katania, 95125, Włochy

Termin elastyczny