(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-28 11:28

Suzuki lido 74

(Nr 2120112)

Marka i model:

Suzuki lido 74

Waga w kg (łączna):

70.00

Budżet zlecenia [€]:

60

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 539.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 €

ID firmy: 605075
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-11-2017, 11:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-01 do 2017-11-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-11-02, 11:50

Opis oferty:

Con seguro de mercancías

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości:

150 €

ID firmy: 614642
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 17:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-03 do 2017-11-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motocykle i skutery to zazwyczaj drogocenne ładunki, które wydają się dosyć niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Ciężkie - jednak jedynie złudnie. Należycie umocowany pojazd w 100% przetrzyma drogę bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku przewozu na naczepie, obowiązkowe będą 4 pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą ledwie 2, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i często nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na trasach europejskich kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może wziąć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kartagina, Hiszpania

Termin elastyczny