(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-28 11:28

Suzuki lido 74

(Nr 2120112)

Marka i model:

Suzuki lido 74

Waga w kg:

70.00

Budżet zlecenia [€]:

60

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 539.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-11-2017, 11:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-01 do 2017-11-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-11-02, 11:50

Opis oferty:

Con seguro de mercancías

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości:

150 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 17:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-03 do 2017-11-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle drogocenne ładunki, które wydają się względnie niełatwe do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Trudne - wszakże tylko na pozór. Odpowiednio przymocowany jednoślad na pewno przetrwa trasę bez żadnej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas transportu na przyczepie, konieczne cztery liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są raptem 2, ze względu na fakt, że mają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach auta oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Można zawsze dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma może zabrać motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kartagina, Hiszpania

Termin elastyczny