(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Suzuki ltz450 (Nr 4814864)

Marka i model:

Suzuki ltz 450

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

200.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1160.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Ceuta, Ceuta

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Carrer Esparraguera

Termin elastyczny


Transport quada

Quady zazwyczaj są to kosztowne pojazdy i dlatego należy je bardzo ostrożnie przewozić. Ważnym czynnikiem jest rzetelne osłonięcie quada przed uszkodzeniem w trakcie przewozu.

Quady przeważnie przewozi się na przyczepce, niemniej jednak zdarza się również samochodem dostawczym lub o sporych wymiarach samochodem osobowym (transport ostatnią metodą nie polecamy, albowiem podczas przewozu można uszkodzić jednocześnie quada oraz samochód osobowy).

Kiedy przewozimy quada na przyczepce, powinno się unieruchomić go korzystając z czterech pasów mocujących. Nabywając pasy mocujące trzeba mieć na uwadze, żeby nie kończyły się niezamkniętym hakiem, ponieważ w trakcie transportu pojawiają się różnorakie drgania, a taki pas może normalnie się wypiąć. Taśmy mocujące zrobione są z wytrzymałego materiału, jednak w czasie transportu, należy zwrócić szczególną uwagę, aby taśmy nie ocierały się o żadne szorstkie elementy, albowiem mogą się przetrzeć i pęknąć.

Kiedy przewozimy quad za pomocą samochodu dostawczego, również trzeba ładunek unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to za pomocą taśm mocujących i dodatkowo dołożyć obijaki w takich miejscach, aby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się w trakcie transportu. W trakcie przewozu quada za pomocą innego pojazdu, powinno się pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, dlatego że podczas jazdy benzyna albo olej potrafią się wylać oraz wybrudzić auto od środka. Takie warunki także zmniejszą komfort jazdy samego kierowcy.

Jeżeli zlecamy przewóz quada przez firmę transportową, trzeba upewnić się czy ma właściwy sprzęt do załadunku jak i wyładunku.

Koszt przewozu quada najczęściej zależny jest od trasy którą ma do przejechania pojazd. Kiedy chcemy poznać prawdziwą cenę transportu quada, możemy wystawić zlecenie transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, gdzie znajduje się tysiące firm transportowych, które profesjonalizują się w takich transportach.