(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-10-04 20:49

Suzuki rf900

(Nr 1198532)

Marka i model:

Suzuki rf900r

Waga w kg (łączna):

200.00

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1579.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 79434
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-10-2016, 21:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-08 do 2016-10-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-10-04, 20:49

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

500 zł

ID firmy: 182682
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-10-2016, 22:08

Załadunek możliwy w terminach:

2016-10-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Płatność przelew natychmiastowy po załadowaniu motocykla na auto.

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory i skutery to często drogie ładunki, które wydają się stosunkowo ciężkie do unieruchomienia w trakcie transportu. Ciężkie - jednakże jedynie złudnie. Właściwie przymocowany jednoślad w 100% przetrzyma przewóz bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku przewozu na naczepie, potrzebne będą 4 liny mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są jedynie 2, bowiem dysponują one szyny udaremniające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu i między przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Występują także platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie blokują większość miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo deski jest niepewne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przewieźć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Sandwich, Wielka Brytania, Ct13 9nw, RAMSGATE ROAD

Od 5 paź 2016 do 6 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Myślenice, 32-400, 3-go maja , 115

Termin elastyczny