(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-04-30 14:52

Suzuki Rmz 450

(Nr 1760778)

Marka i model:

Suzuki rmz 450

Waga w kg (łączna):

110.00

Budżet zlecenia [€]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 466.00 km

Informacje dodatkowe:

Zusatz für den Transport von Öl und kleine Ersatzteile

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zwykle wartościowe ładunki, które wyglądają na całkiem ciężkie do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - chociaż jedynie pozornie. Bezbłędnie przymocowany pojazd w 100% przetrzyma trasę bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie przewozu na naczepie, potrzebne są cztery taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są jedynie 2, ponieważ dysponują one szyny powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas jazdy, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Występują również platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze wywiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma transportowa może zabrać pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Hohenbocka, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marxen, Niemcy

Termin elastyczny