(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 11:28

Suzuki SV 650

(Nr 1825610)
Suzuki SV 650

Dystans: 1640.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 495867
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 11:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-10 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wydają się względnie trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Ciężkie - aczkolwiek tylko pozornie. Bezbłędnie przymocowany motocykl w 100% przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. Podczas transportu na naczepie, niezbędne są cztery pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą tylko dwie, gdyż posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas drogi, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu oraz między transportowanymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Można zawsze dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Czechowice-Dziedzice, Polska

Termin elastyczny