(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 11:28

Suzuki SV 650

(Nr 1825610)
Suzuki SV 650

Dystans: 1640.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 11:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-10 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często drogocenne ładunki, które wydają się na ogół niełatwe do unieruchomienia w trakcie przewozu. Niełatwe - chociaż tylko pozornie. Poprawnie przymocowany jednoślad na pewno przetrzyma trasę bez żadnej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, niezbędne 4 pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są jedynie dwie, ze względu na fakt, że posiadają one szyny powstrzymujące przesuwanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a poza tym trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu i między transportowanymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak motoru, który może po drodze ulać się na nierównościach. Występują także platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i zwykle nie blokują całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Czechowice-Dziedzice, Polska

Termin elastyczny