(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 18:57

Suzuki sv650

(Nr 1878089)
Suzuki sv650

Marka i model:

Suzuki sv650

Waga w kg:

180.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1572.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wyglądają na dosyć nieproste do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - jednak jedynie złudnie. Należycie przymocowany motocykl na pewno przetrwa trasę bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, konieczne cztery taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie 2, bowiem dysponują one szyny udaremniające przesuwanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach auta i pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zwykle nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Można zawsze dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest niepewne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może przewieźć motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Worthing, United Kingdom

Od 3 lip 2017 do 5 lip 2017

Adres i termin dostawy

Włocławek, Polska

Termin elastyczny