(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-28 18:57

Suzuki sv650

(Nr 1878089)
Suzuki sv650

Marka i model:

Suzuki sv650

Waga w kg:

180.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1572.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to często cenne towary, które wyglądają na na ogół nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Trudne - aczkolwiek tylko złudnie. Odpowiednio zamocowany motocykl na pewno przetrzyma trasę bez ani jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. W przypadku przewozu na naczepie, konieczne są 4 pasy trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą zaledwie 2, ze względu na fakt, że mają one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się jednośladu. Istotne jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas jazdy, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach samochodu oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed podróżą osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i często nie blokują całego miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Worthing, Wielka Brytania

Od 3 lip 2017 do 5 lip 2017

Adres i termin dostawy

Włocławek, Polska

Termin elastyczny