(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-01-09 17:30

Świebodzin - Sanary Sur Mer / Francja / paczka gabarytowa OSTROŻNIE (Nr 2269976)

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

25.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Medalion profesjonalnie zapakowany w grube kartony i owinięty stretchem, transport delikatny NIE RZUCAĆ ! ubezpieczenie 10tys.zł DODATKOWO PRZY DORĘCZENIU KIEROWCA MUSI POBRAĆ OD ODBIORCY 120 EURO celem zwrotu naszej firmie

Opakowanie ładunku:

Medalion profesjonalnie zapakowany w grube kartony + 2 paczka / obraz zapakowany w grube kartony

Budżet zlecenia [zł]:

950

Dystans: 0.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których przewóz wymaga wielkiej ostrożności uważa się paczki, które często ulegają uszkodzeniom oraz są delikatne i nietrwałe. Kwalifikujemy do nich np. instrumenty muzyczne, przedmioty szklane, antyki, wyroby gliniane oraz rzeczy wykonane z kruchych materiałów. W gronie najczęściej przewożonych przedmiotów natkniemy się na gitary, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, lustra oraz stoły bilardowe.

    Kwestia należytego ochronienia paczki jest istotna. Dobrą praktyką jest wziąć materiały osłaniające jak przykładowo: folia stretch, folia bąbelkowa oraz papier. Folii bąbelkowej oraz papiery najlepiej skorzystać do zabezpieczenia mniejszych przedmiotów – można je kupić w sklepie budowlanym i w serwisach w sieci. Tymczasem folia stretch używana będzie do owinięcia całego przedmiotu. Do ochronienia paczki można zastosować także koce, styropian, czasopisma, ręczniki i taśmy.

Cena transportu przesyłki o wyjątkowej ostrożności

    Cena transportu paczki, która wymaga nadzwyczajnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru i wymiarów, a także od odległości między punktem załadunku oraz punktem wyładunku. Na końcowy koszt może zaważać również konieczność dostarczenia surowców zabezpieczających przez firmę transportową. Na przykład, za przewóz lustra na odcinku od Gliwic do Warty zapłacono prawie 250 zł. Natomiast za przewóz zegara nad kominek na odcinku z Łodzi do Holandii zostało zapłacone 200 złotych. Za przewóz rzeźby z kamienia na odcinku Warszawa – Umianowice kosztował 300 PLN.

Adres i termin nadania

Świebodzin, 66-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świebodzin, 83110, Polska

Termin elastyczny