(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-09-02 22:22

SWIFT Corniche 14/2

(Nr 2004170)
SWIFT Corniche 14/2

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.15

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

900.00

Dystans: 55.00 km

Informacje dodatkowe:

Przyczepa kempingowa SWIFT Corniche 14/2 Termin odbioru 8-10.09.2017

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 77869
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 07:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, ani do najtańszych. Do transportowania takiego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne czynniki wpływające na koszt transportu to: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy przyczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 zł czyli taniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

    Przed transportem przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je odpowiednio zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie uszkodziły nic w środku naczepy.

    Kiedy chcemy użyć możliwości tańszego transportu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.

Adres i termin nadania

Swolszewice Duże, 97-320, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pawlikowice, 99-340, Polska

Termin elastyczny