(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-24 01:17

Sym Symphony Sr Top de Mérida a Sevilla

(Nr 1443452)
Sym Symphony Sr Top de Mérida a Sevilla

Marka i model:

Sym Symphony Sr Top 125

Waga w kg:

109.00

Dystans: 195.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

363 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-11-2016, 10:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-11-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-28, 00:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 363 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj wartościowe towary, które wyglądają na względnie ciężkie do zabezpieczenia w trakcie transportu. Ciężkie - chociaż jedynie pozornie. Należycie zamocowany pojazd w 100% przetrwa trasę bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas przewozu na naczepie, potrzebne będą 4 liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą wyłącznie dwie, bowiem posiadają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Najważniejsze jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w branżowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach auta i między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motoru, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Występują ponadto platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na szlakach europejskich kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przewieźć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Mérida

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Sevilla, 41005

Termin elastyczny