(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Symulator Wirtualnej rzeczywistości (Nr 5452002)

Długość [m]:

2.1

Szerokość [m]:

1.1

Wysokość [m]:

2.1

Waga w kg (łączna):

500

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 468.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które zazwyczaj znajdują się na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uznaje się również na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W niemało sytuacjach sprzęt sportowy dużo waży i ciężko przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt treningowy musi być solidnie spakowany i osłonięty podczas transportu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne torby. Gdy urządzenie może łatwo ulegnąć awarii, należy użyć do zabezpieczenia takie materiały jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu fragmentów, trzeba go zdemontować i osłonić wszystkie elementy osobno - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku kartonu – postarajmy się wobec tego o to, aby puste przestrzenie w paczce wypełnić gazetami czy też styropianem. Rzeczy nie powinny przesuwać się w środku paczki.

Na koszt transportu sprzętu treningowego wpływa trasa między miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, waga i gabaryty, a także ilość egzemplarzy koniecznych do przetransportowania. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 zł. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 zł.