(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-11-29 17:01

szafa

(Nr 1471642)

Długość [m]:

0,61

Szerokość [m]:

0,85

Wysokość [m]:

1,99

Waga w kg:

86.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 228.10 km

Informacje dodatkowe:

Witam bym miał do przewiezienia szafę na trasie Swidnica - Września(wlkp)jak na zdjęciu.Wolałbym w całości.Na razie bez terminu i bez kosztu - do uzgodnienia.

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 12:25

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-01, 18:00

Opis oferty:

Załadunek w piątek, będę sam więc będzie potrzebny ktoś do pomocy, tak samo przy rozładunku. Ponieważ mieszkam koło Poznania dostawa możliwa, praktycznie każdego dnia o dowolnej godzinie.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (2)

roc073
30-11-2016, 16:42
witam jestem zainteresowany.może pan podać orientacyjną godz. odbioru szafy.W piątek będzie osoba do pomocy przy załadunku.Ja tą szafę kupuję 300zł ,czy istnieje możliwość aby pan wyłożył potrzebną sumę - boję sie że przelew mój może nie dojść na czas.Jeżeli nie to natychmiast wysyłam przelew.Mam nadzieję że po transakcji strona umożliwi nam bezpośredni kontakt - telefon.Pozdrawiam i czekam na informację.
PiotrDucatoMaxi
30-11-2016, 18:44
Witam, odbiór szafy pomiędzy godziną 18-19. Proszę zrobić przelew. Do piątku do po południa na pewno dojdzie, a dla mnie to rozwiązanie będzie wygodniejsze. Po zaakceptowaniu oferty otrzymamy wszystkie namiary numery telefonów itd.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ nieprawidłowości na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia i konieczności nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Następnie należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak np. łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Świdnica, 58-105

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Września, 62-300

Termin elastyczny