(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-01 11:45

Szafa

(Nr 1822982)
Szafa

Dystans: 1012.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 38659
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-06-2017, 14:03

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

witam.mogę załadowac szafe jutro 08-06-17 z dostawą na piątek.cena 250euro

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, dlatego że nieprawidłowości na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do zupełnego zniszczenia i konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jak transportujemy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Następnie należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak np. łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając szczególną czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby znaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Olsztyn, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Erlangen, Niemcy

Termin elastyczny