(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 20:21

Szafa

(Nr 1875359)
Szafa

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 327.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, dlatego że uchybienia w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego umeblowania.

    Na początek, jeśli przewozimy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Później warto przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, dlatego że elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Rybnik, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grodzisko Nowe, Polska

Termin elastyczny