(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 20:21

Szafa

(Nr 1875359)
Szafa

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 327.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Transport palet


Palety pomagają w przewozie towarów różnego typutworzą podstawę, na której bezproblemowo można przewieźć nieduże opakowania i rzeczey. Przewóz paletowy to głównie wybierana metoda przewozu cięższych towarów. Za pomocą palet zazwyczaj transportuje się paczki powyżej 70 kg – bramki żeliwne, pudła, artykuły budowlane, itd. Aby jak najdokładniej oszacować koszt przewozu towaru na paletach, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, a dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie na paletach. Przy szacowaniu kosztów przewozu najważniejsze znaczenie ma liczba palet, ciężar towaru oraz rodzaj przewożonych przedmiotów. Paczki znajdujące się na paletach podnoszonedzięki wózkom widłowym.


Europalety i pozostałe typy palet


W transporcie paletowym jest na pierwszym miejscu europaleta, opisywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta posiada rozmiary 800x1200x150 mm oraz jest wyprodukowana z drewna. Przy transporcie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o wymiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety przeznaczone do transportu w pojemnikach metalowych mają wielkość 1135x1133 mm. Przy przemyśle chemicznym używa się natomiast palety spełniające normy CP. Palety zrobione z drewna coraz częściej zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które mają żywotność przez10-15 lat.


Koszt przewozu palet w kraju
Średnia cena netto transportu palet  w obrębie kraju równa się 187,8 złotych, a to wynosi 57 gr za km.


Ceny przewozu palet na trasach międzynarodowych


Transport palet po za granicami Polski to średni koszt 581 i to wychodzi 46 gr. na km.


Adres i termin nadania

Rybnik, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grodzisko Dolne, Leżajsk, Polska

Termin elastyczny