(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 13:51

szafa

(Nr 1919783)
szafa

Długość [m]:

0,60

Szerokość [m]:

1,10

Wysokość [m]:

1,60

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 82.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 17:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-07-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport wtorek/środa.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

160 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 14:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-07-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, termin elastyczny do uzgodnienia ze Zleceniodawcą. Auto z windą. Nadawca powinien przygotować/zabezpieczyć przesyłkę do transportu. Kierowca jest sam, może pomóc w załadunku i rozładunku. Pozdrawiam i zapraszam Konrad

Cena (zawiera VAT): 160 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego umeblowania.

    Na początek, jak transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy później należycie osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu pakunków, a także podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Od 27 lip 2017 do 3 sie 2017

Adres i termin dostawy

Wałbrzych, Polska

Termin elastyczny