(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 20:31

szafa

(Nr 1920487)

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

110

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 607.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

405 zł

ID firmy: 44090
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-08-2017, 17:46

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-09, 17:43

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 405 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, gdyż uchybienia w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do całkowitego zniszczenia i konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, przykładowo mokrą gąbką. Później należałoby rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, ponieważ części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do transportu przedmiotów, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Bartoszyce, Polska

Od 25 lip 2017 do 26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 27 lip 2017 do 31 lip 2017