(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-27 14:15

szafa

(Nr 2118837)
szafa

Długość [m]:

131

Szerokość [m]:

131

Wysokość [m]:

190

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 202.00 km

Informacje dodatkowe:

szafa moze byc rozłozona na czesci zajmie wtedy mał miejsca

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 517518
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-10-2017, 06:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-04, 06:53

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości: (1)

Bogdan K. (Przewoźnik)
03-11-2017, 07:18
WITAM MOŻIWY ZAŁADUNEK DZIŚ O 10 RANO

150 zł

ID firmy: 4346
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 15:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-07 do 2017-11-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Zapraszamy. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia i konieczności nabycia nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeżeli przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Potem należałoby rozważyć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do transportu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Sosnowiec, Polska

31 paź 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny